Құрылым

Ел коды: 8 Қала коды: 7152

Қалалық нөмірлерден байланысуға арналған телефондар тізімі: 462796, 465070, 493177, 493181, 493202, 493233, 493343, 493378, 494042.

Байқау кеңесі

  Аты-жөні Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail
Байқау кеңесінің төрағасы Асылова Бибігүл Амангелдіқызы      
Байқау кеңесінің хатшысы Погребицкая Марина Владимировна 1014
mpogrebitskaya@gmail.com
Байқау кеңесінің құрылымы        

Ректорат

 

Аты-жөні

Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail

Ректор

 


 

 

 

Ректордың қабылдау бөлмесі

 

1069

493352

 

Ректордың м.а.
Бірінші проректор

Исакаев Ербол Маратұлы

1004

493166

prorektorpoav.skgu@mail.ru

Бірінші проректордың қабылдау бөлмесі

Аниева Айжан Бакытовна

1064

 

 

Академиялық мәселелер жөніндегі проректордың м. а. Таласпаева Жанар Серкешовна 1005   talaspaeva@inbox.ru

Ғылым және инновациялар жөніндегі проректор

Ыбыраева Ақмарал Ғосманқызы

1072

369123

akmaral1971@mail.ru

ҒжИ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Исембекова Гульмира Сабуровна

1006

 

 

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор

Баимбетов Нурлан Абишович

1003

493660

nb.s.78@mail.ru

ТЖжӘМ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

 

1038

 

 

Интернационалдандыру жөніндегі проректор Фигус Алессандро 1002 493839

Ғылыми хатшы

Бектемісова Айнаш Утешқызы

1030

 

abektemisova@mail.ru

ЖОО-ның кұрылымы

Бөлімше Жетекші Ішкі телефон нөмірі
Тікелей телефон
E-mail
Ректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
Ректор аппараты Файзуллин Адиль Рамазанович
2069  
  • Бас комплаенс академ офицері 
  • Побежук Наталья Юрьевна 1300
    oppt_skgu@mail.ru
  • Қызметкерлерді басқару  қызметі

  • 1020 369468  
  • Кеңсе
  • Каирнасов Бекежан Тлеужанович 1021 493342 mail@nkzu.kz
  • Мұрағат
  • Радченко Асия Хамитовна 1244  

    arhiv.skgu@mail.ru

  • Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімі
  • Ильясов Шамиль Амангельдыевич
    2069   shailyasov@nkzu.kz
  • Call-центр
  •      
    Заң бөлімі Кудрицкая Лариса Николаевна 1136 369468 urotdel_skgu@mail.ru
    «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы Гривенная Людмила Александровна 1255   skgu_ank@mail.ru
    Әскери кафедра Абжапбаров Шайзатхан Есенжолович
    1116 369474 vk_skgu@mail.ru
    Медиа орталық Халимова Диана Ансоровна
    1167   skguparasat@mail.ru
    Мемлекеттік құпияларды қорғау және жұмылдыру дайындығы бойынша бөлімше Юрьевцев Андрей Александрович 1177 468932
    Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті Сейтимбетова Лейла Умирсерковна 1026 493691 skgubux@mail.ru
  • Экономикалық жоспарлау және талдау бөлімі
  • Алиева Сабира Булатбековна
    1063, 1129   economist_nkzu@list.ru
  • Жалақы мен шәкіртақыны есептеу бөлімі
  • Бекенова Наида Равильевна 1016   skgubux@mail.ru
  • Материалдық құндылықтарды есепке алу бөлімі
  • Кусаинова Баян Сеитовна 1011   skgubux@mail.ru
    Шаруашылық жұмыс департаменті Кошкенов Канат Омарбаевич 1071 493448  
  • Материалдық-техникалық жабдықтау бөлімі
  • Колесников Марк Юрьевич 1053    
  • Шаруашылық эксплуатациялық бөлімі
  • Акимов Еслямбек Ескендирович
    1024 493505  
  • Өндірістік-техникалық және сметалық бөлім
  • Имамбаева Гульнара Сальтаевна 1179 493255  
  • Жүзу бассейні
  • Уазиров Назымбек Аскербекович 2020 493023  
  • Қауіпсіздік және еңбекті қорғау бөлімі
  • Тлеулин Кайрат Негметович
    1290    
  • Оқу-өндірістік кешені
  • Кайредденов Адиль Нарбаевич
    1182    
  • Жатақхана №1
  • Хитрова Светлана Николаевна 1105    
  • Жатақхана №2
  • Омарова Жадыра Жасулановна 1101    
  • Жатақхана №3
  • Каражанова Айман Жактаевна 1127    
  • Жатақхана №4
  • Каражанова Айман Жактаевна
    1131    
    Бірінші проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Стратегия және білім сапасы департаменті Погребицкая Марина Владимировна 1014   mpogrebitskaya@gmail.com
  • Стратегия және аккредиттеу бөлімі
  • Шмакова Елена Валерьевна
    1042  
  • Сапа менеджменті бөлімі
  • Брындина Екатерина Юрьевна 1014   qms.nksu@gmail.com
    Білім беруді ақпараттандыру департаменті Мораш Дмитрий Александрович
    1067 493723 morashda@mail.ru
  • Бағдарламалау және ақпараттық контент бөлімі
  • Михеда Александр Борисович 1148   amicheda@nkzu.kz
  • Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және қашықтықтан білім беру бөлімі
  • Санникова Марина Владимировна 1150   elearningnkzu@mail.ru
  • Техникалық қолдау бөлімі
  • Леонов Николай Николаевич 1275 493723 nleonov@nkzu.kz
    Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жоспарлау бөлімі Кусаинова Акку Серикбаевна 1115 493505
     
    АМ жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Қабылдау комиссиясы Голодова Ирина Викторовна
    1027 493037 igolodova@inbox.ru
    Студенттерді тіркеу және қызмет көрсету орталығы Уазирова Гульнара Нуртаевна 1034
    494042 
    cos_skgu@mail.ru
    Академиялық қызмет департаменті

    Таласпаева Жанар Серкешовна

    1005   talaspaeva@inbox.ru
  • Оқу-әдістемелік бөлімі
  • Курмангалиева Арайлым Мусаевна 1019   oop_ums@mail.ru
  • Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі

  • 1015   ooupdad2018@mail.ru
  • Студенттік бөлім
  • Берки Оксана Валерьевна 1216   oberki@mail.ru
  • Мансап және жұмыспен қамту орталығы

  • 1108   oppt_skgu@mail.ru
    Интернационализация жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Академиялық ұтқырлық және интернационалдандыру департаменті
    1243
    internationaloffice@nkzu.kz
    ҒжИ жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Ғылым департаменті Куантаева Мархаба Есмагамбетовна
    1039   kuantaeva_m@mail.ru
  • Ғылыми-әдістемелік және патенттік-лицензиялық бөлімі

  • 1039 461585

  • Ғылыми зерттеулерді әкімшіліктендіру бөлімі

  • 1029 493779
    oanikom_dn@mail.ru
  • Ғылыми іс-шараларды ұйымдастыру бөлімі
  • Мильская Лидия Сергеевна
    1029 493779
    oonm_dn@mail.ru
  • Баспа-полиграфиялық бөлімі
  • Майсак Кирилл Владимирович 1172    
  • Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін коммерциялау кеңсесі

  • 1081    
    Кітапхана Бисимбаева Асия Ержановна 1013  462112 bnauchnaya@mail.ru
  • Әдебиетті жинақтау, каталогтау және ғылыми өңдеу бөлімі
  • Калантырева Тамара Евгеньевна 1295    k2801te@mail.ru
  • Ақпараттық-библиографиялық үрдістерді компьютерлендіру бөлімі
  • Макаренко Ольга Михайловна 1297   omakarenko@nkzu.kz
  • Пайдаланушыларға қызмет көрсету және қорларды сақтау бөлімі
  • Темирова Гульмира Нурмановна 1296    bnauchnaya@mail.ru
    ТЖжӘМ жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Тәрбие және әлеуметтік жұмыс департаменті Бейсенбаева Айганым Сайрановна
    1301   beysenbaeva1968@mail.ru
  • Тәрбие жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру бөлімі
  • Назаров Мадияр Багдаевич
    1281   dvr_nkzu@mail.ru
  • Әлеуметтік жұмыс бөлімі
  • Смаилова Канат Кемаловна 1281   dvr_nkzu@mail.ru
    "Саналы ұрпақ" жобалау кеңсесі Петров Богдан Сергеевич     sanalyurpaq_skgu@mail.ru
    М.Қозыбаев атындағы СҚМУ тарихы мұражайы Кожабекова Ботагоз Сапаровна 1303   kozhabekova71@mail.ru
    Студенттер клубы Садаев Адилет Аянович
    1055   adilet09@inbox.ru
    «Сұңқар» спорт клубы Кудыкенов Айдарбек Кайсаевич 1114   akkudykenov.@mail.ru
    Денсаулық пункті Сактаганова Салтанат Сатыбалдиновна 1104 493266  
    Психологиялық қызмет Моисеев Павел Юрьевич   493035 pavelmoiseev67@mail.ru
    Қауіпсіздік қызметі Мукушев Урумбай Койшибаевич 1100    
    Институттар мен факультеттер
    «Foundation» факультеті Авдолхан Алмагүл Авдолханқызы
    2073 493202
     
    Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институты Алмаходжаева Юлдуз Бахтыбаевна
    2080 493732 yubalmahodzhaeva@nkzu.kz
    Агротехнологиялық факультет (АФ) Шаяхметова Алтын Сейтахметовна 2021   altyn.sh@mail.ru
  • "Агрономия және орман шаруашылығы" кафедрасы
  • Тоқтар Мұрат
    1035    murat-toktar@mail.ru
  • "Азық-түлік қауіпсіздігі" кафедрасы
  • Баязитова Кульбарам Нургалиевна
    1033
      bayazitova@mail.ru
    Медицинаның жоғары мектебі (МЖМ)
    2075
       
  • "Іргелі медицина" кафедрасы
  •        
  • "Клиникалық пәндер" кафедрасы
  •        
    Тіл және әдебиет институты (ТжӘИ) Сабиева Елена Викторовна
     1084 463491 sabieva1969@mail.ru
  • "Герман-роман филология" кафедрасы
  • Какимова Майра Еренгаиповна  1092   mkakimova2009@mail.ru
  • "Шет тілдер" кафедрасы
  • Олькова Ирина Александровна  1140   irina_m_a@mail.ru
  • "Практиқалық қазақ тілі" кафедрасы
  • Ахметова Татьяна Алимжановна  1187   a_tanya67@mail.ru
  • "Қазақ тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Кадыров Жанбай Турарович  1145   zhkadyrov_777@mail.ru
  • "Орыс тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Мисяченко Светлана Викторовна  1134   svet_mis74@mail.ru
    Инженерлік және сандық технологиялар факультеті (ИСТФ)

    Курмашев Ильдар Гусманович

     1168 464249 kig_ildar@mail.ru
  • "Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар" кафедрасы
  • Кухаренко Евгения Владимировна 1221   genylapteva@mail.ru
  • "Құрылыс және дизайн" кафедрасы
  • Танирбергенова Анар Амирхановна 1265   1975.anar_tanir@mail.ru
  • "Көлік және машина жасау" кафедрасы
  • Савинкин Виталий Владимирович  1159   cavinkin7@mail.ru
  • "Энергетика және радиоэлектроника" кафедрасы

  •  2001  
    Педагогикалық факультеті (ПФ) Иманов Амангельды Калкенович
     1207 493145 aimanov1966@list.ru
  • "Саз пәндері" кафедрасы
  • Колесникова Галина Афанасьевна  1103   kolesnikovaga@mail.ru
  • "Педагогика және психология" кафедрасы
  • Павловская Надежда Григорьевна  1263   grigor_nadi@mail.ru
  • "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасы
  • Пустовалова Наталья Ивановна 1208   nata_pustovalova@mail.ru
  • "Бастапқы және мектепке дейінгі білім беру теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Ибраева Кульбаршин Исаевна  1184   y71@mail.ru
  • "Дене және әскери тәрбие теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Ботяев Сергей Викторович  1094   sbotyayev@mail.ru
  • "Дене шынықтыру" кафедрасы
  • Шитов Артём Александрович  1113   ntvf123456@mail.ru
    Математика және жаратылыстану ғылымдары факультеті (МЖҒФ)

    Пашков Сергей Владимирович

     1037  464895 sergp2001@mail.ru
  • "География және экология" кафедрасы
  • Дмитриев Павел Станиславович  1045   dmitriev_pavel@mail.ru
  • "Биология" кафедрасы
  • Вилков Владимир Семенович  1032   vsvilkov@mail.ru
  • "Химия және химиялық технология" кафедрасы
  • Дюрягина Антонина Николаевна  1043   adyuryagina@inbox.ru
  • "Математика және информатика" кафедрасы
  • Таджигитов Аскар Айтжанович 1229   askartadzhigitov@mail.ru
  • "Физика" кафедрасы
  • Сартин Сергей Александрович 1232   sartin78@mail.ru
    Тарих, экономика және құқық факультеті (ТЭҚФ)

    Валиева Майра Мухаметгалиевна

     1185 461320 mvalieva1975@mail.ru
  • "Журналистика" кафедрасы
  • Шайкенова Айсулу Жаксылыковна  1135   aisuLu-04-09@mail.ru
  • "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасы
  • Абуов Нурболат Аскерович  1139   abuovnur@mail.ru
  • "Құқық пәндері" кафедрасы
  • Кантарбаева Динара Ерболовна  1240   dila.m@mail.ru
  • "Қаржы және менеджмент" кафедрасы
  • Фоот Юлия Валериевна  1202   yulia_maxsim@mail.ru
  • "Экономика және есеп" кафедрасы
  • Шайкин Динмухаммед Нурланович
     1200
      shaikindimash@mail.ru