Құрылым

Ел коды: 8 Қала коды: 7152

Қалалық нөмірлерден байланысуға арналған телефондар тізімі: 462796, 465070, 493177, 493181, 493202, 493233, 493343, 493378, 494042.

Байқау кеңесі

  Аты-жөні Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail
Байқау кеңесінің төрағасы Амрин Асланбек Кемеңгерұлы      
Байқау кеңесінің хатшысы Погребицкая Марина Владимировна 1014
mpogrebitskaya@gmail.com
Байқау кеңесінің құрылымы        

Ректорат

 

Аты-жөні

Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail

Ректор

 

Өмірбаев Серік Мәуленұлы

1001

493352

 

Ректордың қабылдау бөлмесі

Агибаева Асем Сериковна

1069

 

 

Стратегия және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор

Мұқатаев Айдос Ағдарбекұлы

1072

493839

 

СжХЫ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Бимендинова Лаура Дархановна

1006

 

 

Академиялық сауалдар жөніндегі проректордың м.а.

Исакаев Ербол Маратұлы

1004

493166

 

АС жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Байбусинова Айнар Кайратқызы

1064

 

 

Ғылым және инновациялар жөніндегі проректордың м.а.

Ыбыраева Ақмарал Ғосманқызы

1002

 

 

ҒжИ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Кушурова Самал Азаматовна

1225

 

 

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор

Кудерина Айжан Ермекқызы

1003

493660

aekuderina@nkzu.kz

ТЖжӘМ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Еменалина Жанар Еркиновна

1038

 

 

Ғылыми хатшы

Бектемісова Айнаш Утешқызы

1030

 

 

ЖОО-ның кұрылымы

Бөлімше Жетекші Ішкі телефон нөмірі
Тікелей телефон
E-mail
Подразделения, функционально подчиняющиеся ректору
Ректор аппараты   2069    
  • Қызметкерлерді басқару бойынша қызмет
  • Рахимжанов Бауржан Мырзабаевич 1020 369468  
  • Кеңсе
  • Каирнасов Бекежан Тлеужанович 1021 493342  
  • Мұрағат
  • Радченко Асия Хамитовна 1244    
  • Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімі
  • Нугуманов Аслан Бекетович
    2078   okrskgu@mail.ru
    Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті Сейтимбетова Лейла Умирсерковна 1026 493691  
  • Экономикалық жоспарлау және талдау бөлімі
  • Кусулбаева Нургуль Казисовна 1063, 1129    
  • Бухгалтерлік есеп жөніндегі бөлім
  • Мельникова Галина Владимировна
    1016
       
    Шаруашылық жұмыс жөніндегі департамент Кошкенов Канат Омарбаевич 1071 493448  
  • Материалдық-техникалық жабдықтау бөлімі
  • Колесников Марк Юрьевич 1180    
  • Шаруашылық эксплуатациялық бөлім
  • Зыблев Иван Николаевич 1024 493505  
  • Өндірістік-техникалық бөлім
  • Имамбаева Гульнара Сальтаевна 1179 493255  
  • Жүзу бассейні
  • Уазиров Назымбек Аскербекович 2020 493023  
  • Қауіпсіздік қызметі
  • Мукушев Урумбай Койшибаевич 1100    
  • Қауіпсіздік және еңбекті қорғау жөніндегі инженер
  • Тлеулин Кайрат Негметович
    1290    
  • «Мирас» оқу-өндірістік кешені
  • Зыблева Ирина Ивановна 1182    
  • Агробиостанция
  • Зыблева Ирина Ивановна 1182    
  • Жатақхана №1
  • Хитрова Светлана Николаевна 1105    
  • Жатақхана №2
  • Меренчикова Любовь Александровна 1101    
  • Жатақхана №3
  • Нургалиева Корлан Аушакимовна
    1127    
  • Жатақхана №4
  • Нургалиева Корлан Аушакимовна
    1131    
    Жөндеу және инвестициялар жөніндегі жетекшесі Ермекбай Асхат Ермекбайулы 1238    
    Азаматтық қорғаныс штабы Жежеря Александр Александрович 1246    
    Әскери кафедра Джуринов Баходир Саттарович (м.а.)
    1116 369474 vk_skgu@mail.ru
    Қабылдау комиссиясы Оспанова Гульмира Жабаевна 1027 493037  
    Медиа орталық Базарбаева Зияда Жолдозековна 1167   mediacentrparasat@mail.ru
    Заң бөлімі Талипова Алия Серековна 1300 369468  
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по СиМС
    Стратегия, сапа және интернационалдандыру департаменті Погребицкая Марина Владимировна 1014   mpogrebitskaya@gmail.com
  • Стратегия және аккредиттеу бөлімі
  • Есембекова Динара Темиргалиевна 1042    
  • Халықаралық ынтымақтастық және интернационалдандыру бөлімі
  • Шоткин Рауан Канатович 1042 493468
     
  • Сапа менеджменті бөлімі
  • Брындина Екатерина Юрьевна 1014    
    Білім беруді ақпараттандыру департаменті Мораш Дмитрий Александрович
    1067 493723  
  • Бағдарламалау және ақпараттық контент бөлімі
  • Михеда Александр Борисович 1148    
  • Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және қашықтықтан білім беру бөлімі
  • Санникова Марина Владимировна 1150    
  • Техникалық қолдау бөлімі
  • Леонов Николай Николаевич 1275 493723  
    Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жоспарлау бөлімі Сомтемирова Эльмира Балтабаевна 1115    
  • Жобалық офис
  • Ибраева Акмарал Госмановна 1082    
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по АВ
    Тіркеуші офисі Уазирова Гульнара Нуртаевна 1034    
    Академиялық қызмет жөніндегі департаменті

    Побежук Наталья Юрьевна (дир. орын.)

    1108    
    Кендюх Евгений Иванович (д

    ир. орын.)

    1005    
  • Оқу-әдістемелік бөлім
  • Балахонова Татьяна Андреевна 1019    
  • Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
  • Кравченко Ирина Николаевна 1015    
  • Студенттер статистикасы және талдау бөлімі
  • Берки Оксана Валерьевна 1018    
  • Кәсіптік тәжірибе және жұмысқа орналастыру бөлімі
  • Побежук Наталья Юрьевна
    1108    
  • Академиялық ұтқырлық және көптілді білім беру бөлімі
  • Исмагамбетова Ляйли Шокатовна 1025  369424  amcc_nksu@mail.ru
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по НиИ
    Ғылым департаменті
    1243    
  • Ғылыми-әдістемелік және патенттік-лицензиялық бөлім
  • Сулейменова Сауле Калкеновна
    1039 461585
     
  • Ғылыми зерттеулерді әкімшіліктендіру бөлімі
  • Васильев Николай Викторович 1029 493779
     oanikom_dn@mail.ru
  • Ғылыми іс-шараларды ұйымдастыру бөлімі
  • Алёшин Дмитрий Васильевич
    1039 493492
     oonm_dn@mail.ru
  • Баспа-полиграфиялық бөлімі
  • Майсак Кирилл Владимирович 1172    
  • Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін коммерциялау кеңсесі
  • Баймагамбетов Азамат Аманжолович 1081    
    Кітапхана   1013    
  • Әдебиетті жинақтау, каталогтау және ғылыми өңдеу бөлімі
  • Калантырева Тамара Евгеньевна 1295     
  • Ақпараттық-библиографиялық үрдістерді компьютерлендіру бөлімі
  • Макаренко Ольга Михайловна 1297    
  • Пайдаланушыларға қызмет көрсету және қорларды сақтау бөлімі
  • Темирова Гульмира Нурмановна 1296     
    Подразделения, функционально подчиняющиеся проректору по ВРиСВ
    Тәрбие жұмысы жөніндегі департамент Дюсенбаева Бибігүл Амангелдіқызы 1301    bibigyl_68_68@mail.ru
  • Тәрбие жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру бөлімі
  • Смаилова Канат Кемаловна 1281    
    «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы Гривенная Людмила Александровна 1255    
    М.Қозыбаев атындағы СҚМУ тарихы мұражайы Кожабекова Ботагоз Сапаровна 1303    
    Студенттер клубы Гумарова Зарема Хаджимуратовна 1055    
    «Сұңқар» спорт клубы Кудыкенов Айдарбек Кайсарович 1114    
    Денсаулық пункті Сактаганова Салтанат Сатыбалдиновна 1104 493266  
    Институты и факультеты
    «Foundation» факультеті Мухамеджанова Гульмира Тастемировна 1158 460351  
    Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институты Касенова Айман Елтаевна
    2080 493732  ippkskgy@mail.ru
    Тіл және әдебиет институты (ТжӘИ) Ашимов Жумагали Мукашевич  1084 463491  
  • "Герман-роман филологиясы" кафедрасы
  • Какимова Майра Еренгаиповна  1092    
  • "Шет тілдер" кафедрасы
  • Олькова Ирина Александровна  1140    
  • "Қазақ тілі" кафедрасы
  • Ахметова Татьяна Алимжановна  1187    
  • "Қазақ филологиясы" кафедрасы
  • Кадыров Жанбай Турарович  1145    
  • "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасы
  • Сабиева Елена Викторовна  1134    
  • "Журналистика" кафедрасы
  • Шайкенова Айсулу Жаксылыковна  1135    
    Инженерлік-техникалық факультет (ИТФ)

    Жакишев Бауыржан Айтмукашевич

     1168 464131  
  • "Көлік және машина жасау" кафедрасы
  • Савинкин Виталий Владимирович  1159    
  • "Энергетика және радиоэлектроника" кафедрасы
  • Кошеков Кайрат Темирбаевич  2001    
    Педагогикалық факультеті (ПФ) Иманов Амангельды Калкенович
     1258 493145  
  • "Саз пәндері" кафедрасы
  • Колесникова Галина Афанасьевна  1102    
  • "Педагогика және психология" кафедрасы
  • Иманов Амангельды Калкенович  1263    
  • "Бастапқы және мектепке дейінгі білім беру теориясы мен әдістемесі" кафедрасы
  • Квасных Галина Сергеевна  1184    
  • "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасы
  • Чемоданова Галина Иосифовна  1094    
  • "Дене шынықтыру" кафедрасы
  • Шитов Артём Александрович  1245    
    Жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары факультеті (ЖАШҒФ)

    Пашков Сергей Владимирович

     1037  464895  
  • "География және экология" кафедрасы
  • Дмитриев Павел Станиславович  1045    
  • "Жалпы биология" кафедрасы
  • Вилков Владимир Семенович  1032    
  • "Химия және химиялық технология" кафедрасы
  • Дюрягина Антонина Николаевна  1043    
  • "Ауыл шаруашылығы" кафедрасы
  • Шаяхметова Алтын Сейтахметовна  1035    
    Ақпараттық технологиялар факультеті (АТФ) Курмашев Ильдар Гусманович  1207 464249  
  • "Ақпараттық жүйелер" кафедрасы
  • Шевчук Елена Владимировна  1221    
  • "Математика және информатика" кафедрасы
  • Таджигитов Аскар Айтжанович  1229    
  • "Физика" кафедрасы
  • Чугунова Анна Александровна  1232    
    Тарих, экономика және құқық факультеті (ТЭҚФ)

    Валиева Майра Мухаметгалиевна

     1185 461320  
  • "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасы
  • Абуов Нурболат Аскерович  1139    
  • "Құқық пәндері" кафедрасы
  • Баранова Наталья Константиновна  1240    
  • "Қаржы және менеджмент" кафедрасы
  • Цапова Ольга Александровна  1202    
  • "Экономика және есеп" кафедрасы
  • Легостаева Любовь Валентиновна  1201