Құрылым

Ел коды: 8 Қала коды: 7152

Қалалық нөмірлерден байланысуға арналған телефондар тізімі: 462796, 465070, 493177, 493181, 493202, 493233, 493343, 493378, 494042.

Байқау кеңесі

  Аты-жөні Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail
Байқау кеңесінің төрағасы Асылова Бибігүл Амангелдіқызы      
Байқау кеңесінің хатшысы Погребицкая Марина Владимировна 1014
mpogrebitskaya@gmail.com
Байқау кеңесінің құрылымы        

Ректорат

 

Аты-жөні

Ішкі телефон нөмірі

Тікелей телефон

E-mail

Ректор

 

Өмірбаев Серік Мәуленұлы

1001

 

somirbaev@mail.ru

Ректордың қабылдау бөлмесі

 

1069

493352

 

Бірінші проректор

Исакаев Ербол Маратұлы

1004

493166

prorektorpoav.skgu@mail.ru

Бірінші проректордың қабылдау бөлмесі

Аниева Айжан Бакытовна

1064

 

 

Ғылым және инновациялар жөніндегі проректор

Ыбыраева Ақмарал Ғосманқызы

1072

369123

akmaral1971@mail.ru

ҒжИ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Исембекова Гульмира Сабуровна

1006

 

 

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор

Баимбетов Нурлан Абишович

1003

493660

nb.s.78@mail.ru

ТЖжӘМ жөніндегі проректордың қабылдау бөлмесі

Бектемисова Гулайым Бакытжановна

1038

 

 

Интернационалдандыру жөніндегі проректор Фигус Алессандро 1002 493839

Ғылыми хатшы

Бектемісова Айнаш Утешқызы

1030

 

abektemisova@mail.ru

ЖОО-ның кұрылымы

Бөлімше Жетекші Ішкі телефон нөмірі
Тікелей телефон
E-mail
Ректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
Ректор аппараты Файзуллин Адиль Рамазанович
2069  
  • Қызметкерлерді басқару бойынша қызмет
  • Рахимжанов Бауржан Мырзабаевич 1020 369468  
  • Кеңсе
  • Каирнасов Бекежан Тлеужанович 1021 493342 mail@nkzu.kz
  • Мұрағат
  • Радченко Асия Хамитовна 1244  

    arhiv.skgu@mail.ru

  • Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімі

  • 2069    
    Азаматтық қорғаныс штабы Садиков Қайрат Сәбитұлы 1246   sks2018kz@gmail.com
    Заң бөлімі Кудрицкая Лариса Николаевна 1136 369468 urotdel_skgu@mail.ru
    «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы Гривенная Людмила Александровна 1255   skgu_ank@mail.ru
    Әскери кафедра Абжапбаров Шайзатхан Есенжолович
    1116 369474 vk_skgu@mail.ru
    Медиа орталық Халимова Диана Ансоровна
    1167   skguparasat@mail.ru
    Мемлекеттік құпияларды қорғау және жұмылдыру дайындығы бойынша бөлімше жетекшісі Юрьевцев Андрей Александрович 1177 468932
    Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті Сейтимбетова Лейла Умирсерковна 1026 493691 skgubux@mail.ru
  • Экономикалық жоспарлау және талдау бөлімі
  • Алиева Сабира Булатбековна
    1063, 1129   economist_nkzu@list.ru
  • Жалақы мен шәкіртақыны есептеу бойынша бөлім
  • Байленова Гульмира Рахметулловна 1016   skgubux@mail.ru
  • Материалдық құндылықтарды есепке алу бойынша бөлім
  • Кусаинова Баян Сеитовна 1011   skgubux@mail.ru
    Шаруашылық жұмыс жөніндегі департамент Кошкенов Канат Омарбаевич 1071 493448  
  • Материалдық-техникалық жабдықтау бөлімі
  • Колесников Марк Юрьевич 1053    
  • Шаруашылық эксплуатациялық бөлімі
  • Акимов Еслямбек Ескендирович
    1024 493505  
  • Өндірістік-техникалық және сметалық бөлім
  • Имамбаева Гульнара Сальтаевна 1179 493255  
  • Жүзу бассейні
  • Уазиров Назымбек Аскербекович 2020 493023  
  • Қауіпсіздік және еңбекті қоргау болімі
  • Тлеулин Кайрат Негметович
    1290    
  • «Мирас» оқу-өндірістік кешені
  • Кайредденов Адиль Нарбаевич
    1182    
  • Агробиостанция
  • Кайредденов Адиль Нарбаевич
    1182    
  • Жатақхана №1
  • Хитрова Светлана Николаевна 1105    
  • Жатақхана №2
  • Омарова Жадыра Жасулановна 1101    
  • Жатақхана №3
  • Каражанова Айман Жактаевна 1127    
  • Жатақхана №4
  • Каражанова Айман Жактаевна
    1131    
    Бірінші проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Стратегия, сапа және интернационалдандыру департаменті Погребицкая Марина Владимировна 1014   mpogrebitskaya@gmail.com
  • Стратегия және аккредиттеу бөлімі
  • Шмакова Елена Валерьевна
    1042  
  • Халықаралық ынтымақтастық және интернационалдандыру бөлімі

  • 1042 493468
    internationaloffice@nkzu.kz
  • Сапа менеджменті бөлімі
  • Бумагин Евгений Валерьевич 1014   qms.nksu@gmail.com
    Білім беруді ақпараттандыру департаменті Мораш Дмитрий Александрович
    1067 493723 morashda@mail.ru
  • Бағдарламалау және ақпараттық контент бөлімі
  • Михеда Александр Борисович 1148   amicheda@nkzu.kz
  • Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және қашықтықтан білім беру бөлімі
  • Санникова Марина Владимировна 1150   elearningnkzu@mail.ru
  • Техникалық қолдау бөлімі
  • Леонов Николай Николаевич 1275 493723 nleonov@nkzu.kz
    Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жоспарлау бөлімі Кусаинова Акку Серикбаевна 1115 493505
     
    АМ жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Тіркеуші офисі Месмер Оксана Александровна 1034   or_nkzu@mail.ru
    Қабылдау комиссиясы Голодова Ирина Викторовна
    1027 493037 igolodova@inbox.ru
    «QYZYLJAR» студенттерге қызмет көрсету орталығы Уазирова Гульнара Нуртаевна 1199
    493252
    cos_skgu@mail.ru
    Академиялық қызмет жөніндегі департамент

    Таласпаева Жанар Серкешовна

    1005   talaspaeva@inbox.ru
  • Оқу-әдістемелік бөлім
  • Курмангалиева Арайлым Мусаевна 1019   oop_ums@mail.ru
  • Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
  • Кравченко Ирина Николаевна 1015   ooupdad2018@mail.ru
  • Студенттік бөлім
  • Берки Оксана Валерьевна 1216    
  • Мансап және жұмыспен қамту орталығы
  • Ахметова Зарина Ержановна
    1108   oppt_skgu@mail.ru
  • Академиялық ұтқырлық және көптілді білім беру бөлімі

  • 1025  369424 amcc_nksu@mail.ru
  • Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімі
  • Копышев Алтынбек Мухтарович
    1108   opo_skgu@mail.ru
    ҒжИ жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Ғылым департаменті Куантаева Мархаба Есмагамбетовна
    1039   kuantaeva_m@mail.ru
  • Ғылыми-әдістемелік және патенттік-лицензиялық бөлімі
  • Жомартов Бағдат Атымтайұлы
    1039 461585
    bagdat7474@mail.ru
  • Ғылыми зерттеулерді әкімшіліктендіру бөлімі

  • 1029 493779
    oanikom_dn@mail.ru
  • Ғылыми іс-шараларды ұйымдастыру бөлімі
  • Мильская Лидия Сергеевна
    1029 493779
    oonm_dn@mail.ru
  • Баспа-полиграфиялық бөлімі
  • Майсак Кирилл Владимирович 1172    
  • Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін коммерциялау кеңсесі
  • Рахимжанов Канат Уапович
    1081    
  • Жобалық офис
  • Танакулова Эльмира Шамильевна 1082  464867  
    Кітапхана Бисимбаева Асия Ержановна 1013   bnauchnaya@mail.ru
  • Әдебиетті жинақтау, каталогтау және ғылыми өңдеу бөлімі
  • Калантырева Тамара Евгеньевна 1295    k2801te@mail.ru
  • Ақпараттық-библиографиялық үрдістерді компьютерлендіру бөлімі
  • Макаренко Ольга Михайловна 1297   omakarenko@nkzu.kz
  • Пайдаланушыларға қызмет көрсету және қорларды сақтау бөлімі
  • Темирова Гульмира Нурмановна 1296    bnauchnaya@mail.ru
    ТЖжӘМ жөніндегі проректорға функционалдық бағынатын бөлімшелер
    Тәрбие және әлеуметтік жұмысы жөніндегі департамент Бейсенбаева Айганым Сайрановна
    1301   beysenbaeva1968@mail.ru
  • Тәрбие жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру бөлімі
  • Назаров Мадияр Багдаевич
    1281   dvr_nkzu@mail.ru
  • Әлеуметтік жұмыс бөлімі
  • Смаилова Канат Кемаловна 1281   dvr_nkzu@mail.ru
    М.Қозыбаев атындағы СҚМУ тарихы мұражайы Кожабекова Ботагоз Сапаровна 1303   kozhabekova71@mail.ru
    Студенттер клубы Садаев Адилет Аянович
    1055   adilet09@inbox.ru
    «Сұңқар» спорт клубы Кудыкенов Айдарбек Кайсаевич 1114   akkudykenov.@mail.ru
    Денсаулық пункті Сактаганова Салтанат Сатыбалдиновна 1104 493266  
    Қауіпсіздік қызметі Мукушев Урумбай Койшибаевич 1100    
    Институттар мен факультеттер
    «Foundation» факультеті Ашимов Жумагали Мукашевич
    1184 493202
     
    Қайта даярлау және біліктілікті арттыру институты Алмаходжаева Юлдуз Бахтыбаевна
    2080 493732 yubalmahodzhaeva@nkzu.kz
    Агротехнологиялық факультет (АФ) Шаяхметова Алтын Сейтахметовна 2021   altyn.sh@mail.ru
  • "Агрономия және орман шаруашылығы" кафедрасы
  • Тоқтар Мұрат
    1035    murat-toktar@mail.ru
  • "Азық-түлік қауіпсіздігі" кафедрасы
  • Баязитова Кульбарам Нургалиевна
    1033
      bayazitova@mail.ru
    Медицинаның жоғары мектебі (МЖМ) Изденов Асет Кайратович 2075
       
     "Ішкі аурулар" клиникалық кафедрасы        
    Тіл және әдебиет институты (ТжӘИ) Сабиева Елена Викторовна
     1084 463491 sabieva1969@mail.ru
  • "Герман-роман филология" кафедрасы
  • Какимова Майра Еренгаиповна  1092   mkakimova2009@mail.ru
  • "Шет тілдер" кафедрасы
  • Олькова Ирина Александровна  1140   irina_m_a@mail.ru
  • "Практиқалық қазақ тілі" кафедрасы
  • Ахметова Татьяна Алимжановна  1187   a_tanya67@mail.ru
  • "Қазақ тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Кадыров Жанбай Турарович  1145   zhkadyrov_777@mail.ru
  • "Орыс тілі мен әдебиет" кафедрасы
  • Мисяченко Светлана Викторовна  1134   svet_mis74@mail.ru
    Инженерлік және сандық технологиялар факультеті (ИСТФ)

    Курмашев Ильдар Гусманович

     1168 464249 kig_ildar@mail.ru
  • "Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар" кафедрасы
  • Кухаренко Евгения Владимировна 1221   genylapteva@mail.ru
  • "Құрылыс және дизайн" кафедрасы
  • Танирбергенова Анар Амирхановна 1265   1975.anar_tanir@mail.ru
  • "Көлік және машина жасау" кафедрасы
  • Савинкин Виталий Владимирович  1159   cavinkin7@mail.ru
  • "Энергетика және радиоэлектроника" кафедрасы
  • Кошеков Кайрат Темирбаевич  2001   kkoshekov@mail.ru
    Педагогикалық факультеті (ПФ) Иманов Амангельды Калкенович
     1207 493145 aimanov1966@list.ru
  • "Саз пәндері" кафедрасы
  • Колесникова Галина Афанасьевна  1103   kolesnikovaga@mail.ru
  • "Педагогика және психология" кафедрасы
  • Павловская Надежда Григорьевна  1263   grigor_nadi@mail.ru
  • "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасы
  • Пустовалова Наталья Ивановна 1208   nata_pustovalova@mail.ru
  • "Бастапқы және мектепке дейінгі білім беру теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Ибраева Кульбаршин Исаевна  1184   y71@mail.ru
  • "Дене және әскери тәрбие теория мен әдістеме" кафедрасы
  • Ботяев Сергей Викторович  1094   sbotyayev@mail.ru
  • "Дене шынықтыру" кафедрасы
  • Шитов Артём Александрович  1113   ntvf123456@mail.ru
    Математика және жаратылыстану ғылымдары факультеті (МЖҒФ)

    Пашков Сергей Владимирович

     1037  464895 sergp2001@mail.ru
  • "География және экология" кафедрасы
  • Дмитриев Павел Станиславович  1045   dmitriev_pavel@mail.ru
  • "Биология" кафедрасы
  • Вилков Владимир Семенович  1032   vsvilkov@mail.ru
  • "Химия және химиялық технология" кафедрасы
  • Дюрягина Антонина Николаевна  1043   adyuryagina@inbox.ru
  • "Математика және информатика" кафедрасы
  • Таджигитов Аскар Айтжанович 1229   askartadzhigitov@mail.ru
  • "Физика" кафедрасы
  • Сартин Сергей Александрович 1232   sartin78@mail.ru
    Тарих, экономика және құқық факультеті (ТЭҚФ)

    Валиева Майра Мухаметгалиевна

     1185 461320 mvalieva1975@mail.ru
  • "Журналистика" кафедрасы
  • Шайкенова Айсулу Жаксылыковна  1135   aisuLu-04-09@mail.ru
  • "Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер" кафедрасы
  • Абуов Нурболат Аскерович  1139   abuovnur@mail.ru
  • "Құқық пәндері" кафедрасы
  • Жукова Зара Борисовна  1240   zbzhukova@nkzu.edu
  • "Қаржы және менеджмент" кафедрасы
  • Фоот Юлия Валериевна  1202   yulia_maxsim@mail.ru
  • "Экономика және есеп" кафедрасы
  • Шайкин Динмухаммед Нурланович
     1200
      shaikindimash@mail.ru