Талапкерлерге Білім алушыларға Оқытушыларға Кафедра меңгерушілеріне Декандарға Электронды ректорат Қаз Рус Eng
"Манаш Қозыбаев атындағы
Солтүстік Қазақстан университеті"
коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Үлкейтілген

ҚР жоғары оқу орындарында Республикалық пәндік олимпиадаларға М. Қозыбаев атындағы СҚУ студенттерінің қатысу қорытындысы бойынша алынған дипломдар

 


 Факультет

Мамандық

Студент

Жетекші

Орын

         

I

II

III

2020 ж.

1

АФ

Агрономия 

Шаймерден А. 

Кантарбаева Д.Е. 

 

*

 

2

АФ

Мал шаруашылығы өнімдерін дайындау технологиясы

Черникова Г. 

Баязитова К.Н. 

   

*

3

АФ

Орман ресурстары және орман шаруашылығы

Федоскин Д. 

Савинкова И.В. 

   

*

4

ТжӘИ

Орыс тілі 

Гусева А.  (1 орын), 

Курманова А.  (2 орын)

Лютц А.П. 

*

*

1

командалық

 

5

ТжӘИ

Шет тілдері

Мендыбаева М. (3 орын),

Макаров С. (2 орын)

Тетюхин Е.П. 

 

*

*

6

ТжӘИ

Ағылшын тілі 

Мигулка Е.

Алешкина И.Х. 

*

   

7

ТжӘИ

Шет тілдері 

неміс тілі бойынша

Федоров В.

Алешкина И.Х.

 

*

 

8

ИСТФ

Құрылыс, Дизайн

Оверко Д. (2 орын),

Синева Г. (3 орын)

Имамбаев Н.С.

 

*

*

9 ИСТФ Электр энергетикасы
Звягинцева Т.Е. Латыпов С. И.     *

10

ТЭҚФ

Кәсіпорын экономикасы

Айтуллин Т., Кулик Е., Амержан А.

Абдрахманова Н.Б. 

 

1

командалық
 

11

     ТЭҚФ

Микроэкономика 

Санат Б., Жалтурова А., Шипилова М.

Абдрахманова Н.Б. 

1

командалық
   

12

     ТЭҚФ

Туризм

1. Балкарина С., Рудюк Д. – 2 место.

 2. Қапар А., Марсова З., Байгулина А. - 3 место.

3. Амантай А., Бурдиловская О.,Васильева А. - 3 орын.

Кирющенко Е.В.

 

1

командалық

2

командалық

13

     ТЭҚФ

Қаржы

Амержан А., Салихова В., Жалтурова А.

Фоот Ю.В.

   

1

командалық
14 ТЭҚФ Экономика Ефименко Ю. Шайкин Д.Н.     *

15

     МЖҒФ

Биология

Романенко Е. (2 орын);

Шевчук Н. (3 орын)

Жадан К.С.

1

командалық

*

*

16

     МЖҒФ

География

Алешин А., Нұрай Т.

Тайжанова М.М.

1

командалық

   

17

     МЖҒФ

Химия

Горшкова Т. (1 орын);

Шкрябко И. (2 орын)

Мокшин Д.С.

*

1

командалық

*

 
18 ПФ Дефектология Валеева Ш., Досымбетова А., Утегенова Ж. Кельдегулова А.Н.   1 командалық  
19 ПФ Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі Жангалиева А.; Манасбекова М.; Орынханова М.; Токтасын А. Мухаметжанова И.А.     1 командалық
       

Жүлделі орындар саны: 29

7

11

11

 

Факультеті

Мамандығы

Студент

Жетекші

Орын

I

II

III

2019 ж.
1 АФ Агрономия Амелина В.
Шаяхметова А.С.
  *

2 АФ Орман ресурстары және орман шаруашылығы Серебренников Г.
Шаяхметова А.С.
 
*
3 АФ Азық-түлік өнімдерінің технологиясы Огородникова О.,
Смаилов Д.,
Фисенко М.
Бектемисова А.У.  
* командалық
4 ТжӘИ Орыс тілі Гусева А. (3 орын),
Сизухина Д.,
Курманова А.
Дарбаева Ж.К. * командалық 
*
5 ТжӘИ Қазақ тілі және әдебиет Кенжебулатова Г.,
Коспакаева Г.,
Тұрсын Е.
Тагудретова Б.Б.

* командалық
6 ТжӘИ Қазақ тілі
Мустафаева А.
Кошанова Ж. Т. *

7 ТжӘИ Ағылшын тілі

Аубакиров А. (1 орын),
Билялова В. (3 орын)

Алешкина И. Х. *
*
8 ТжӘИ Шет тілдер
Козаченко Н. (2 орын),
Иващенко В. (2 орын),
Рыженко А. (3 орын),
Нургужина Ж. (3 орын),
Ключник А. (3 орын),
Кулибекова А. (3 орын)
Тетюхин Е. П.   ** ****
9 ПФ Дефектология
Едіге Н.,
Биім Қ.,
Сәрсенбай Б.
Кельдегулова А.Н.   * командалық
10 ПФ Педагогикалық ғылымдар Ермаханов С.,
Жанпиисова А.,
Киселева О.,
Мухамеджанов А.,
Шувалова Д.
Жунусова А.Ж. * командалық

11 ПФ Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
Досан З.,
Каюмова Ш.,
Қондыбай А.,
Тоқтамуротова А.
Касенова М.Т.  
* командалық
12 ПФ Бастапқы әскери дайындық
Есілбай Ә. (2 орын),
Троцкий А.,
Дюсенов А.
Буняшин И.В.   * * командалық
13 ИжСТФ Көлік, көлік техникасы және технологиялары
Романова Г. Абильмажинова А.С.  
*
14 ИжСТФ Электроэнергетика
Лукьянов И. (1 орын),
Баимбет Н.,
Керейбаева А.
Калиаскаров Н.Б.

* командалық
15 ИжСТФ Машина жасау
Кабдошев Ж.,
Қабен Ә.,
Сень Д.
Рахматулин М.Л.
 
* командалық
16 ТЭжҚФ Есеп және аудит
Баймышева Д. Легостаева Л.В.
  *
17 ТЭжҚФ Экономика
Дитюк Д.,
Скиба Е.,
Рашитова А.
Терехин А.Н. * командалық

18 ТЭжҚФ Микроэкономика (пәні)
Амержан А.,
Биннатова И.
Терехин А.Н.  
**
19 ТЭжҚФ Экономика
Дитюк Д.,
Скиба Е.,
Рашитова А.
Терехин А.Н.   * командалық
20 МжЖҒФ Физика
Бахытжан Б. (2 орын),
Бакыт Т. (3 орын)
Хасенов С.О. * командалық * *
21 МжЖҒФ Химия
Серікбай М.,
Шкрябко И.,
Горшкова Т.
Дюрягина А.Н. * командалық

22 МжЖҒФ Биология
Романенко Е.,
Шевчук Н.
Жадан К.С.   * командалық
23 МжЖҒФ География
Присич М. Тайжанова М.М.   *

 
Жүлделі орындар саны: 35  8 10 17

 

Факультеті

Мамандығы

Студент

Орын

I

II

III

2018 ж.
1 ТжӘИ Шет тілдер: екі шет тілі
Иванищенко В.
  *
2 ТжӘИ Шет тілдер: екі шет тілі
Кубегенова Б.
  *  
3 ТжӘИ Аударма ісі
Радионов Р.
    *
4 ТжӘИ Тілдік емес мамандықтарға арналған студенттер арасындағы ағылшын тілі - Биология
Сейдіғали Т.
    *
5 ТжӘИ Тілдік емес мамандықтарға арналған студенттер арасындағы ағылшын тілі - Машиностроение
Лось Д.
    * командалық
6 ТжӘИ Тілдік емес мамандықтарға арналған студенттер арасындағы ағылшын тілі - Экология
Бахтияров Д., Шияпова А.     * командалық
7 ТжӘИ Орыс тілі және әдебиет
Сизухина Д.,
Гусева А.,
Курманова А.
* командалық   
8 ТжӘИ Орыс тілі және әдебиет
Гусева А.

  *
9 МжЖҒФ Физика
Бегалин Б.,
Такенов Б.,
Каримов А.
* командалық   * командалық
10 МжЖҒФ География Присич М.   *
11 МжЖҒФ
География Гиричев Р.   *
12 МжЖҒФ Экология Леушина Т., Лукашевич А.,
Гаранин О.
    *
13 МжЖҒФ Химия Серікбай М.
  *  
14 МжЖҒФ Химия Серікбай М.,
Горшкова Т.,
Шкрябко И.
* командалық    * командалық
15 ИжСТФ Электроэнергетика
Исаков О.     *
16 ИжСТФ Электроэнергетика Лукьянов И.     *
17 ИжСТФ Машина жасау
Мотрохин Р.
 
18 ТЭжҚФ Журналистика Казезова А.
 
*
19 МжЖҒФ Азық-түлік өнімдерінің технологиясы
Огородникова О.

*
20 АФ Бастапқы әскери дайындық Солоненко Г.,
Жакина Д.,
Есильбай А.
    *

  Жүлделі орындар саны: 20 4 7 9
2017 ж.
1 ИжСТФ Машина жасау
Кокоткин Е.   *
2 АФ Агрономия
Сандыбаева Д.
  *  
3 АФ
Орман ресурстары және орман шаруашылығы
Наурызбаева А.
    *
4 АФ Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы Центомирская Е.
  *
5 АФ Азық-түлік өнімдерінің технологиясы Ломов А.,
Потапова А.,
Огородникова О.
    * командалық
6 ТжӘИ Шет тілдер: екі шет тілі
Какимова А.
*  
7 ТжӘИ Шет тілдер: екі шет тілі Арыкпаева Г.
    *
8 ТжӘИ Шет тілдер: екі шет тілі Кулибекова А.

  *
9 ТжӘИ Шет тілдер: екі шет тілі Ключник А.

  *
10 ТжӘИ Орыс тілі және әдебиет Бучина А.,
Пономаренко М.
 
* командалық
11 ТжӘИ Орыс тілі және әдебиет

Сизухина Д.,
Слипецкая О.,
Беженова А.

 
* командалық
12 ПФ Педагогика және психология Искакова К.,
Кецкало А.
    *
13 ПФ Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану Голенкова Ю.,
Лосеева Я.,
Мезько В.,
Омарова Ф.
  *  
14 МжЖҒФ Химия Серікпай М.,
Ерғали Д.,
Салихова К.
    * командалық
15 МжЖҒФ Физика
Бегалин Б.,
Такенов Б.,
Самамбетов М.
    * командалық
16 МжЖҒФ Физика Бегалин Б. *  
17 МжЖҒФ Биология
Шупанова А.
*  

  Жүлделі орындар саны: 17 3 4 10

Гусева А(3 место),

Сизухина Д, Курманова А.

Гусева А. (3 место),

Сизухина Д, Курманова А.