«М.Қозыбаев ат. Солтүстік Қазақстан университеті» КеАҚ-ның жоғары және жоғарыдан кейінгі білім алу барысында босатылған, 2020-2021 оқу жылына арналған қысқы емтихан сессиясының соңында бос білім гранттарына ауысуға ұсынылған талапкерлер тізімі

«М.Қозыбаев ат. Солтүстік Қазақстан университеті» КеАҚ-ның жоғары және жоғарыдан  кейінгі білім алу барысында босатылған, 2020-2021 оқу жылына арналған қысқы емтихан сессиясының соңында бос білім гранттарына ауысуға ұсынылған талапкерлер тізімі

 

Білім беру бағдарламалары тобының атауы

Барлық талапкерлердің Т.А.Ж.                                    

Жоғары оқу орны
 алқалы органының шешімі
 бойынша өтінімдерді
 қарау жағдайы

1. 

B050 Биологиялық және аралас ғылымдар

Нұрахмет Аяжан Нұржанқызы

ұсынылды

2. 

В052 Жер туралы ғылым

Қайыр Тасқын Қанатұлы

Ұсынылды

3.

В062 Электротехника және энергетика

Шунин Максим Игоревич

ұсынылды

4.

В065 Автокөлік құралдары

Сальников Дмитрий Александрович

ұсынылды

5. 

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

Галямов Рашит Николаевич

ұсынылды

6. 

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

Ирмагамбет Темирлан Русланұлы

ұсынылды

7.

В092 Мәдени тынығу

Байдильдина Малика Талгатовна

ұсынылды

8.

В086 Жалпы медицина

Булатова Алина Жасулановна

ұсынылды

9.

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Ажибаева Айгерим Тулегеновна

ұсынылды

10.

В020 Арнайы педагогика

Нелюба Тамила Александровна

ұсынылды

11.

В054 Физика

Бердімұрат Кенжеболат Дәуренұлы

ұсынылды

12. 

В057 Ақпараттық жүйелер

Селімгерей Нұрболат Ербұланұлы

ұсынылды

13. 

В064 Механика және металл өңдеу

Сейпиев Аблан Оралович

ұсынылды

14.

В064 Механика және металл өңдеу

Маликов Ерлан Азаматович

ұсынылды

15. 

В068 Азық-түлік өнімдерін өңдеу

Байбородова Вероника Викторовна

ұсынылды

16.

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

Бексултанов Алдияр Какваевич

ұсынылды

17.

В079 Орман шаруашылығы

Бекухамбетова Карина Курмангалиевна

ұсынылды

18.

5В010800 – Дене шынықтыру және  спорт

Бижигитов Талгат Жагудаевич

ұсынылды

19.

5В011900 – Шет тілі: екі шет тілі

Касымова Сания Маратовна

ұсынылды

20.

5В010600 – Музыкалық білім беру

Байрамова Рамила Музаффар-гызы

ұсынылды

21.

5В071900 - Радиотехника, электроника және  телекоммуникациялар

Казыбаев Айболат Есимович

ұсынылды

22.

5В070300 – Ақпараттық жүйелер

Саримсаков Сардор Хусан угли

ұсынылды

23.

5В070300 - Ақпараттық жүйелер

Кеңес Дана Ұланқызы

ұсынылды

24.

5В011800 – Орыс тілі мен әдебиеті

Майдинова Гулбостан Шухратқызы

ұсынылды

25.

5В010500 - Дефектология

Дятлов Максим Евгеньевич

ұсынылды

26.

5В071300 – Көлік, көліктік техника және технологиялар

Доброхлеб Евгений Борисович

ұсынылды

27.

5В071900 - Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

Стельмашук Алексей Петрович

ұсынылды

28.

M001 Педагогика мен психология

Игентаева Жәмилә Әлімханқызы

ұсынылды

29.

M012 Информатика педагогтерін даярлау

Сергазина Динаргуль Оразбековна

ұсынылды

30.

M078 Құқық

Жукенова Сания Мараловна

ұсынылды

31.

В079 Орман шаруашылығы

Толеутаев Ернар Жасуланович

ұсынылды

32.

B050 Биологиялық және аралас ғылымдар

Сартина Екатерина Анатольевна

ұсынылды

33.

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Липин Илья Александрович

ұсынылды

34.

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Сеилханова Камила Бакитқызы

ұсынылды

35.

В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Голубь Глеб Андреевич

ұсынылды

36.

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Янченко Елена Александровна

ұсынылды

37.

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Флейшман Екатерина Андреевна

ұсынылды

38.

5В011700 – Қазақ тілі мен әдебиеті

Муржанов Баглан Багдатович

ұсынылды

39.

В068 Азық-түлік өнімдерін өндіру

Газина Дания Рустэмовна

ұсынылды

40.

В012 Химия мұғалімдерін даярлау

Досмагулова Аида Рауановна

ұсынылды

41.

5В011900 – Шет тілі:2 шет тілі

Жармагамбетова Адель Амангельдиевна

ұсынылды

42.

В079 Орман шаруашылығы

Зенченко Нина Максимовна

ұсынылды

43.

В057 Ақпараттық жүйелер

Сочилович Дарья Александровна

ұсынылды

44.

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

Акишев Дмитрий Алексеевич

ұсынылды

45. 

В074 Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

Дергачёв Илья Александрович

ұсынылды

46.

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Гарипжанова Раиса Муслимовна

ұсынылды

47.

В057 Ақпараттық жүйелер

Шакабаева Алина Руслановна

ұсынылды

 

19.01.2021